kantor internetowy, wymiana waluty, kantor online kantor internetowy, wymiana waluty, kantor online kantor wymiany walut, Walutka.pl, informacje o kantorze jak działa kantor internetowy, samouczek kursy walut, atrakcyjne ceny pytania i odpowiedzi, faq, jak działa kantor internetowy, jak korzystać z kantoru internetowego Walutka.pl, kontakt, telefon, adres , e-mail, kontakt z kantorem

O naszej firmie

więcej informacji o naszym kantorze

Internetowy kantor Walutka.pl

Nasza firma powstała na bazie długoletnich doświadczeń pracy na rynkach finansowych. Bazując na tych doświadczeniach stworzyliśmy dla Ciebie platformę wymiany walut aby zaoszczędzić Twój czas i pieniądze a zarazem zapewnić bezpieczeństwo i komfort transakcji walutowych. Już dziś możesz je wykonywać 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę siedząc wygodnie w fotelu bez konieczności wizyty w banku lub tradycyjnym kantorze.

Najważniejsze jest dla nas zadowolenie i wiarygodność w oczach klienta w związku z czym chcemy cały czas unowocześniać i rozwijać naszą platformę wymiany walut a jednocześnie zapewnić maksymalny poziom bezpieczeństwa.

Jeśli spłacasz kredyt mieszkaniowy w walucie obcej, pracujesz zagranicą i chcesz wysyłać pieniądze rodzinie, prowadzisz firmę i rozliczasz się z kontrahentami w walucie innej niż PLN, bądź po prostu chcesz zarobić na handlu walutą to miejsce w sam raz dla Ciebie.

Nasza praca jest dla nas pasją, w związku z czym stale podnosimy swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach z zakresu ekonomii, rynków finansowych i bankowości.

Pracownicy zaangażowani w proces wymiany walut przeszli szkolenia i testy z zakresu wymiany walut, bezpieczeństwa, ochrony danych osobowych oraz znajomości procedur i Ustaw bezpośrednio dotyczących pracy platformy wymiany walut.

Zapraszamy do współpracy

Panel użytkownika
kantor online, logowanie
Aktualne kursy walut
  Kupno Sprzedaż
kantor internetowy, kupno USD, sprzedaż USD USD   3.8537 3.8986
kantor internetowy, kupno EUR, sprzedaż EUR EUR   4.2489 4.2942
kantor internetowy, kupno GBP, sprzedaż GBP GBP   5.0221 5.0744
kantor internetowy, kupno CHF, sprzedaż CHF CHF   3.9614 4.0072
Ostatnia aktualizacja: 2020-03-29 16:02:53

Aktualności